Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 472,00 Kč - 714,00 Kč

Sebeobranná klíčenka

Jdete večer s pejskem ven či jen tak na procházku a necítíte se v bezpečí? Vyhýbáte se bakteriím a virům? Takové klíčenky jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a praktičnost, aby mohly být užitečné v různých situacích, včetně sebeobrany a každodenního použití.

Klíčenka může obsahovat:

 1. Hlasitý alarm se světlem: Tato klíčenka může obsahovat hlasitý alarm, který lze aktivovat v případě nebezpečí. Alarm také obsahuje světlo.

 2. Kapsička s lahvičkou na antibakteriální gel: Pro udržení hygieny a prevenci šíření bakterií může klíčenka obsahovat malou kapsičku s lahvičkou na antibakteriální gel.

 3. Kapsička - Pro praktické uložení malých předmětů, jako je rtěnka nebo lístky na městskou hromadnou dopravu.

 4. Bezdotykový nástroj: Tento multifunkční nástroj slouží k otevírání dveří bez kontaktu, ovládání dotykových obrazovek bez potřeby fyzického dotyku a také k otvírání lahví.

 5. Nástroj na rozbití okna a odříznutí bezpečnostního pásu v autě: nástroj pro nouzové vystoupení z vozidla v případě havárie, kdy je nutné rychle opustit vozidlo. 

 6. Otvírák lahví

 7. Píšťalka: Píšťalka slouží k vydání hlasitého signálu v nouzové situaci nebo jako prostředek pro upoutání pozornosti.

 8. Klíčenka s bambulí

 9. Řemínek na zápěstí

 10. Hrot: Hrot na klíčence slouží k obraně v případě útoku. Může být použit k bodnému úderu proti útočníkovi, pokud se dostanete do nebezpečné situace. Používat pouze v případě, kdy je ohrožen váš život a bezpečnost!

Každá klíčenka může obsahovat jiné komponenty. Obsah jednotlivých klíčenek najdete v popisku produktu.

Sebeobranná klíčenka

Existuje 11 produktů.

Zobrazení 1-11 z 11 položek

Aktivní filtry