Korálky jsou z bižuterních materiálů, které nejsou tak trvanlivé jako drahé kovy. Proto jsou náramky vhodné na příležitostní nošení. Pokud budete dodržovat níže uvedené zásady, náramek bude po dlouhou dobu vypadat jako nový.

Je vhodné provést nejprve veškeré kosmetické úpravy a až následně si navléct náramek. Kosmetika obsahuje chemické látky, které mohou narušit nebo poškodit povrchovou úpravu korálků.

Náramkům škodí slaná a chlórová voda a přímé záření sluníčka. 
Je vhodné si jej odložit i při spaní, sportu a nemoci.

Nejlépe jej uložte do šperkovnice, kde budou chráněny proti všem vlivům světla a vlhkosti.

Vzhledem k bižuternímu materiálu budou časem patrné známky opotřebení, i přes dodržování těchto zásad. Proto se nejedná o závadu, ale o běžné opotřebení, na které se nevztahuje záruka. Viz obchodní podmínky:

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit a od kupní smlouvy o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal.